środa, 2 stycznia 2013

Inspiracje

Witajcie, wczoraj rozpoczął się oficjalnie i hucznie nowy rok 2013. Cieszmy się bo przeżyliśmy koniec świata i możemy znów mieć plany na przyszłość. Dla mnie okres świąt kojarzy się niestety tylko z wiecznym sprzątaniem i obżarstwem i niemieszczeniem się w ubrania. Teraz chcę się ogarnąć, gdyż półmetek zbliża się wielkimi krokami . Postanowiłam zmienić swoje przyzwyczajenia i dodać sobie nowe zobowiązania i obowiązki samej sobie. Obiecuje Wam, że zobaczycie różnice;) ( musicie) . W tym nowym roku obiecałam sobie bardziej dbać o blogi i bardziej poświęcić się swoim hobby tworząc profesjonalnie wykonane portfolio projektów oraz nauczyć się szyć. To są postanowienia związane z moją wielką miłością ( tj. Fashion) a postanowienia zdrowotne to rezygnacja z słodkich i tuczących oraz przetworzonych produktów na rzecz zdrowej ekologicznej odtłuszczonej żywności. Muszę to zrobić ponieważ  tycie w mojej rodzinie jest uwarunkowane genetycznie a moi dziadkowie mają cukrzyce, więc muszę już teraz zadbać o swoje zdrowie. Następnie chciałabym uprawiać jogę, regularnie (!) biegać i rozwijać się w swoim ukochanym sporcie tj. handball. A oprócz takich doczesnych rzeczy chcę ( jak co roku) być lepszym człowiekiem ; być cierpliwsza, wyrozumialsza, mniej leniwa, posłuszna rodzicowm i ogólnie bycie wartościowym człowiekiem.
 Myślicie, że mi się uda? Ja w to szczerze wierzę. Zobaczymy czy podczas następnego nowego roku stwierdzę, że się dobrze spisałam.

Aaaa mam dla was nowinkę . Mam szczeniaczka , rasy owczarek szetlandzki lub owczarek szkocki.  Nie jestem pewna, gdyż są bardzo podobne a matkę widziałam najwyżej minutę i nie wiem jakiej rasy był ojciec. Niestety zapomniałam dokładnie wypytać się hodowcy :(. Ma na imię Lawa .

Teraz chcę Was udobruchać inspiracjami.1 komentarz: